Knuffel- zeewezen workshop

Heb je een lievelingstrui die niet meer past? Of een ander oud ongedragen kledingstuk? Niet weggooien: in deze workshop maak je er zelf een knuffel van!

Heb je een lievelingstrui die niet meer past? Of een ander oud ongedragen kledingstuk? Niet weggooien: in deze workshop maak je er zelf een knuffel van!

Met kunstenaar Marte Haverkamp maak je met naald en draad van oude kleding een heel nieuw zeewezen zoals een zeemonster, kwal, vis of zeemeermin.

Op 18, 22 en 25 oktober om 11.00 en 13.00 uur. 

Let op:

  • Een aanmelding geldt altijd voor één kind én één ouder/verzorger. Voor elk extra kind is een aparte aanmelding met een andere ouder/verzorger nodig.
  • Als een tijdstip niet meer te selecteren is, betekent dit dat deze sessie vol of gesloten is. Op de dag zelf is meedoen op inloop soms nog mogelijk, maar dit kunnen we niet garanderen.

Deze workshop is volgeboekt. Tijdens de voorjaarsvakantie is deze activiteit opnieuw te doen.

Kom langs, recycle je oude kleding en maak een knuffel die je voor altijd bij je kunthouden. Samen maken we duurzaamheid creatief en leuk!